piątek, 3 maja 2013

Aktualizacja włosowa

Powracam po długiej nieobecności. Ostatnimi czasy mocno zaniedbałam bloga, jednak nie dla tego, że mi się nie chce. Powodem jest brak czasu, wolę poświęcić się nauce. W każdym razie mam teraz kilka wolnych dni, więc jestem ;) Pomyślałam, że trzeba by było przypomnieć jak wyglądają moje włosy. Przez te 4 miesiące od ostatniej aktualizacji moje włosy miały lepsze i gorsze dni. Ich stan nie zmienił się jakoś diametralnie. Na początku marca nieco je podcięłam, więc nie ma prawie żadnej różnicy w ich długości, tym bardziej, że są oporne na wszelkie przyspieszacze. Największe problemy sprawia mi krótsza warstwa włosów od spodu. W tym miejscu rozdwajają się i puszą najmocniej. W najlepszym stanie jest grzywka, gdzie włosy w ogóle się nie rozdwajają i nie łamią. Dążę do zrównania jej z resztą włosów, obecnie mierzy około 26cm.

A tak prezentują się moje włosy aktualnie:Tak, wiem, że końcówki powinnam podciąć o co najmniej 10cm, ale nie potrafię się z nimi rozstać :(
Ostatnio używałam sporo nowości kosmetycznych, nie tylko tych do włosów, więc mam dużo produktów do zrecenzowania. Szczególnie, że niektóre z nich okazały się naprawdę ciekawe.

PS jestem zła, bo miałam naprawiany komputer i przepadły mi prawie wszystkie strony z paska ulubionych, w tym chociażby cała wishlista kosmetyków i wszystko co zapisałam sobie w ciągu ostatniego roku :/


Pozdrawiam serdecznie!

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. One tylko wyglądają na gęste :(

   Usuń
 2. no to czekamy na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz fajne włosy z dużym potencjałem! Chętnie się rozgoszczę :)
  Hmm może wystarczy podciąć jakieś 5 cm, a za miesiąc znowu 5? Wtedy nie będzie tak dużego żalu na raz. Warto przemyślec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, miło mi to słyszeć :) Podcięcie przemyślę, bo końcówki coraz bardziej zaczynają mnie denerwować.

   Usuń